MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HAKKIMIZDA

BÖBREĞİMİ KORUYORUM

Türk Nefroloji Derneği tarafından, hastaların ve halkın Nefroloji ile ilgili doğru bilgiye, güvenilir kaynaklardan ulaşmasını sağlamak amacıyla ‘Böbreğimi Koruyorum’ adlı web sitesi hazırlanmış ve hizmete sunulmuştur.

Böbreğimi Koruyorum web sitesinde; böbrek hastalıkları ile ilgili güncel bilgilerin yanında, böbrek işlevleri, böbrek sağlığı gibi birçok konuda kolay anlaşılabilir bilgiye ulaşılması hedeflenmiştir.

Sitede yer alan makaleler, TND Sosyal Medya ekibi tarafından düzenli olarak güncellenecektir. Mevcut içerikler, siteyi kullananların soru ve istekleri doğrultusunda şekillenmeye devam edecektir.

Yakında aktif olarak kullanıma başlanacak olup, sizlere duyurmaktan mutluluk duyacağımız “Böbreğimi Koruyorum Akıllı Telefon Uygulaması” ise; sitede yer alan makaleler yanında, hasta ve hekimlerin, diyette günlük alınan besin değerlerini ve diyet uyumunu takip edebilmelerine olanak sağlayacaktır.

Türk Nefroloji Derneği olarak başlattığımız bu yeni projenin, daha çok kişiye ulaşarak hastalar ve takip eden hekimlere faydalı olması için desteğinizi bekler, saygılarımızı sunarız.